Hacettepe Üniversitesi
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
İletişim

Bize Ulaşmadan Önce Değerli Öğretim Üyelerimiz, Öğrencilerimiz ve Ziyaretçiler;

Bizimle iletişime geçmek istediğiniz konu hakkında belki de web sayfamızda bilgi vermiş olabiliriz. Bize yazmadan önce, sitemizde en çok ziyaret edilen yardım sayfalarımızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu sayfaları hemen aşağıda ya da menüde bulabilirsiniz.

Eğer herhangi bir uzaktan eğitim sistemi ile ilgili sorun yaşadığınız için bize ulaşıyorsanız, size daha hızlı dönüş yapabilmemiz için lütfen;

  • sorun yaşadığınız uzaktan eğitim sisteminin web adresini (hadi.hacettepe.edu.tr gibi),
  • kullanıcı bilgilerinizi (ad, soyad, öğrenci no veya kullanıcı adı gibi),
  • sorun bir ders ile ilgiliyse dersin kodunu
belirtmeyi unutmayınız.
uesinav1, uesinav2, uesinav3 Sistemlerinde Bazı Eğitimcilerin Derslerde Görünmemesi Hakkında

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'ndan aldığımız bilgiye göre; HADİ'de "Eğitimci" rolü ile asiste ettiğiniz dersleri bu sistemlerde göremiyorsanız, sizi derse "Eğitimci" rolü ile eklemeleri için, dersin asıl sorumlusu ya da fakültenizin uzaktan eğitim koordinatörü ile iletişime geçebilirsiniz.

İşlemin nasıl yapılacağı bilgisi Yardım --> Destek Videoları menüsü altında bulunan Öğretim Elemanlarına Yönelik Yardım Videoları sayfamızda, "Moodle Kullanımı" sekmesinin altında "Kayıtlı Öğrencileri Listeleme ve Öğrenci Kayıt İşlemleri (Derse "Eğitimci" ekleme işlemleri de aynı şekilde yapılmaktadır.)" isimli videomuzda mevcuttur.
Adres ve E-posta Adres: Beytepe Kampüsü
HUNİTEK Binası (Eski Arge-2) Kat:1

E-posta: huzem (at) hacettepe.edu.tr